Тоніки та лосьйони для обличчя
Закінчити ритуал догляду за собою допоможе тонік або лосьйон для обличчя, який завершить очищення шкіри, а також пом'якшить і заспокоїть шкіру. Як основу для тоніка можна використовувати рожеву воду, відому своїм чарівним впливом на шкіру обличчя. Трояндова вода прекрасно очищає і зволожує шкіру, знімає втому, позбавляє темних кіл під очима і розгладжує зморшки.
Тонік із рожевої води
Щоб приготувати лосьйон для жирної та комбінованої шкіри обличчя, можна до склянки трояндової води додати дрібку лимонної кислоти, дрібку соди та 2 столових ложки соку кислих ягід. Для зволоження сухої шкіри слід у склянку рожевої води додати 2-3 чайні ложки гліцерину, а для тонізації нормальної шкіри достатньо просто додати до рожевої води столову ложку лимонного або апельсинового соку.
Найголовніше в домашньому догляді - це відповідальний і раціональний підхід. Не варто використовувати перший-ліпший рецепт, без урахування потреб вашого типу шкіри, а потім чекати чудесного перетворення шкіри наступного дня. Домашня косметика - це не чарівна паличка, це натуральна терапія для вашої шкіри, яка потребує часу, щоб продемонструвати свою ефективність. Але можете бути впевнені, що результат справді буде вартий усіх ваших зусиль. А почати абсолютно легко - варто лише зберегти для себе рецепти натуральних засобів, зробивши репост нашої статті на своїй сторінці в соцмережах