Підходящий час для мрії

У людей зазвичай є безліч бажань? Я не виняток... А у Вас є нереалізовані бажання????
Як правило, наші бажання пов'язані з тим, що б почати самовдосконалюватися (освіта, здоров'я, спорт тощо), ставати успішним (дисципліна, навички ефективних комунікацій тощо), бути фінансово забезпеченим (зміна роботи, своя справа тощо) та мати близьких людей (сім'я, діти, друзі тощо). 

Звісно, це далеко не весь список можливих бажань. Тут перераховані тільки найпоширеніші. І часто ми знаємо як отримати бажане, але не починаємо діяти. 

Наприклад, людині бракує грошей, але вона вперто продовжує відвідувати свою роботу й відкладати складання свого резюме на більш слушний час (на відпустку чи вихідні, а там виникають побутові справи). 

Або інший варіант: жінка мріє познайомитися з чоловіком для створення сім'ї, але робота забирає весь час і сили. Вона не відвідує нові місця і заходи, куди запрошують її знайомі або родичі, чекаючи більш слушного моменту для зустрічі свого судженого (коли з'явиться час).

До чого я все це веду... Для того, щоб реалізовувати свої бажання, не існує кращого (більш відповідного) часу, ніж зараз! Час неминуче пролітає день за днем... 

Пам'ятайте про те, що зроблена (або не зроблена) сьогодні Вами справа, визначає, якою буде в майбутньому Ваше життя і ким будете Ви.