Розвиваємо нестандартне мислення
 
Можливості вашого мозку безмежно широкі. Не вірите? 
Спробуйте зайнятися тренуванням власної сірої речовини. Це дасть вам змогу досягти великих успіхів у бізнесі, кар'єрі та спілкуванні. 
 
Усім своїм досягненням у роботі, навчанні чи суспільстві людина завдячує наполегливій роботі мозку. Мозкова активність важлива для всіх, школярів і студентів, бізнесменів і службовців. Усім відомо, що позитивно впливає на мозок вивчення нового, читання книжок, перегляд пізнавальних передач.

Як же розвинути нестандартне мислення, активуючи частини мозку, які не були задіяні раніше? Тренування мозку не потребуватиме від вас багато часу, достатньо витратити всього 15 хвилин протягом дня. 
 
Є простий спосіб по-іншому поглянути на можливості свого мозку. Візьміть 4 білих аркуші паперу. На першому напишіть що-небудь звичною для вас рукою зліва направо. На другому - теж звичною рукою, але вже у зворотному напрямку. На 3 і 4 аркушах зробіть те саме іншою рукою. 

Перший аркуш - це зразок, до якого ви маєте прагнути. Повторюйте свої спроби з кожним днем і ви побачите, що почали мислити по-іншому. Ця проста вправа змушує працювати недіючі в повсякденному житті ділянки мозку. 
 
У підсумку таке тренування дасть вам змогу ухвалювати нестандартні рішення і знаходити простий вихід навіть із найскладніших ситуацій, що неодноразово знадобиться на роботі та вдома.

leather Tibetan silver men bracelet titanium fashion male vintage accessories parataxis dragon bracelet men jewelry