Для досягнення будь-яких цілей, і для того, щоб приймати в житті різні рішення, необхідно вірити у власні сили і в себе. Віра у собі розвивається шляхом постійного самонавіювання, оскільки віра - це просто стан розуму. Будь-які наші думки підсвідомість уловлює лише тоді, коли вони забарвлені емоціями. Але в той же час наша підсвідомість не в змозі відрізнити позитивні емоції від негативних, і тому закріплює в нашій свідомості думки про невдачі так само, як, наприклад, думки про перемогу та успіх.
Як вже було сказано, самонавіюванням можна виробити віру в себе, але тут дуже важливо тішити себе позитивними емоціями, і категорично уникати та видаляти негативні емоції. Поряд з любов'ю, віра є дуже сильним позитивним почуттям людини, і в той же час, її відсутність призводить до сумних наслідків, які дуже відбиваються в житті людини і на її моральному стані. Вам під силу досягти невідомих висот, як кажуть немає нічого неможливого. Як правило, дуже багато людей творці власного невдалого та бідного життя. Пригніченість, зневіра - все це наслідок відсутності впевненості в собі, і в тому, що неможливо те чи інше зробити і досягти.
Тут же знаходяться тисячі виправдань для бездіяльності, і в результаті ви залишаєтеся в кращому разі на одному місці, а в гіршому, робите крок назад. Пам'ятайте, Вам під силу досягти невідомих висот, як кажуть немає нічого неможливого. Як ви вважаєте, що є одним з головних ворогів віри? Безперечно, це наші сумніви. Вони дуже сильно забруднюють нашу свідомість, заважають нам рухатися вперед по життю, і тому вкрай важливо їх позбуватися.
Прислухайтеся до успішних людей, і при цьому менше слухайте негативу і вічно незадоволених життям людей, намагайтеся бачити перспективу у справах, займайтеся самоосвітою та відвідуйте тренінги, все це сприяє тому, що ваші сумніви просто зникають, і ви починаєте відчувати собі набагато впевненіше і стаєте більшими. рішучим. Контролюйте свої думки, вони здатні вас зробити або переможцем життя, або переможеним. Думки, підкріплені вірою, пануючи у свідомості, стають надалі думками диктаторами. Ще нікого не робили успішними негативні думки, жалість до себе, і страх, всі ці думки потім відбиваються у житті, роблячи життя нещасним.
Як розвинути віру у себе?
1️⃣ Змінюйте свій світогляд на позитивний.
2️⃣ Забудьте про такі слова як «я не можу», «у мене не вийде» і таке інше. Такі фрази гальмують вас, і не роблять вас впевненим у собі людиною.
3️⃣ Читайте книги успішних людей, біографії таких особистостей як Річард Бренсон, Дональд Трамп, Білл Гейтс, Стів Джобс, Роберт Кійосакі (його книги особливо корисні) та інших видатних людей.
4️⃣ Спілкуйтеся з тими людьми, які надають вам впевненості, які рухають вас уперед. Ось лише деякі рекомендації про те, як розвинути віру у себе. Якщо вам є що доповнити, пишіть у коментарях